Elektrozaczep standardowy NC EZ 1443RF 12AC/DC

(0) Opinie
Kod produktu: 09888
Magazyn zewnętrzny
Waga: 0.15 kg
Gwarancja: 24 miesiące
100,86 zł
Brutto

82,00 zł netto

IMPORT

Opis produktu

Symetryczny, uniwersalny zaczep elektromagnetyczny z pamięcią wewnętrzną o szerokości 16,5 mm z regulacją zapadki w zakresie 3 mm Przeznaczony do stosowania w wąskich profilach. Specjalna konstrukcja radialna, promieniowa mechanizmu języka elektrozaczepu powoduje otwarcie przy minimalnym wychyleniu. Umożliwia to montaż elektrozaczepu przy mniejszym podcięciu ościeżnicy.

Elektrozaczepy z wyłącznikiem - blokadą - Zaczepy elektromagnetyczne posiadają specjalny mechaniczny przełącznik (dźwignię), który można ustawić w położenie OTWARTE lub ZAMKNIĘTE pozwalający na czasowe, trwałe odblokowanie elektrozaczepu, na przykład w sytuacji, kiedy zabezpiecza on wejście do biura czy firmy, które w godzinach pracy powinno być odblokowane. W stanie OTWARTE można przechodzić przez drzwi przez dowolny czas bez podawania impulsów elektrycznych. W stanie ZAMKNIĘTE pracuje standardowo jak inne modele zaczepów elektromagnetycznych.

Zastosowany system pamięci automatycznej w tym modelu elektrozaczepu umieszczony jest wewnątrz obudowy i nie posiada bolca na który musi naciskać zapadka zamka mechanicznego podklamkowego. Wewnątrz elektrozaczepu zamontowana jest specjalna sprężysta blaszka, która po krótkim podaniu napięcia odblokowuje zapadkę elektrozaczepu do momentu jednorazowego otwarcia drzwi - uchylenia zapadki elektrozaczepu. Kiedy zapadka elektrozaczepu powróci do pozycji zamkniętej następuje automatyczne zablokowanie elektrozaczepu.

Cechy produktu

  • posiada wyłącznik
  • symetryczny - zapadka umieszczona jest w środku obudowy, posiada możliwość zastosowania do drzwi prawych i lewych
  • o wąskiej budowie - o szerokości zaledwie 16 mm do zastosowań w wąskich profilach aluminiowych i PCV
  • system RF radialny - specjalna konstrukcja mechanizmu zapadki elektrozaczepu powoduje otwarcie przy minimalnym wychyleniu
  • z regulacją zapadki - w zakresie 3 mm

Specyfikacja

Napięcie 9-14 V AC/DC
Prąd 0,40-0,75 A
Oporność 17 Ω
Wymiary 67x16,5x29 mm

Zadaj pytanie

Brakuje ceny produktu? Chciałbyś uzyskać więcej informacji? Napisz do nas, a postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

  • Produkty objęte są gwarancją
  • Szybka wysyłka nawet do ok. 2 dni roboczych
  • Możesz zwrócić produkt do 14 dni roboczych

Opinie klientów o produkcie

chat Opinie (0)