PULSAR

PULSAR

Adapter RACK RAPDS PULSAR

(0)
| Kod produktu: 26863

Zastosowanie: do wewnątrz

Magazyn zewnętrzny
121,77 zł

99,00 zł netto exc. TAX

Ilość:

Adapter światłowodowy SC/APC-1SM PULSAR

(0)
| Kod produktu: 17704

adapter do złącz pojedynczych SC/APC single-mode
ferulla ceramiczna (czoło ferruli spolerowane pod kątem 8 stopni)
mocowanie: mechanizm zatrzaskowy i połączenie śrubowe
pasuje do większości przełącznic, krosownic światłowodowych
wysoka jakość materiał

W magazynie
3,81 zł

3,10 zł netto exc. TAX

Ilość:

Adapter światłowodowy SC/APC-1SM-K PULSAR

(0)
| Kod produktu: 17705

adapter do złącz pojedynczych SC/APC single-mode w module keystone
ferulla ceramiczna (czoło ferruli spolerowane pod kątem 8 stopni)
mocowanie: mechanizm zatrzaskowy
pasuje do większości przełącznic, krosownic światłowodowych
wysoka jakość materiału

W magazynie
4,92 zł

4,00 zł netto exc. TAX

Ilość:

Adapter światłowodowy SC/APC-2SM PULSAR

(0)
| Kod produktu: 17706

adapter do złącz podwójnych (duplex) SC/APC single-mode
ferulla ceramiczna (czoło ferruli spolerowane pod kątem 8 stopni)
mocowanie: mechanizm zatrzaskowy i połączenie śrubowe
pasuje do większości przełącznic, krosownic światłowodowych

W magazynie
3,22 zł

2,62 zł netto exc. TAX

Ilość:

Adapter zasilania ML517 PULSAR

(0)
| Kod produktu: 13601

Napięcie pracy: 30V DC max.
Prąd maksymalny: 4A
Długość około 10cm

Ostatnie sztuki w magazynie
5,04 zł

4,10 zł netto exc. TAX

Ilość:

Adapter zasilania PoE P-POE1 PULSAR

(0)
| Kod produktu: 15773

Zestaw do przesyłania sygnału TCP IP i zasilania skrętką komputerową

W magazynie
7,38 zł

6,00 zł netto exc. TAX

Ilość:

Blacha montażowa AWO630PL PULSAR

(0)
| Kod produktu: 02115

W komplecie tulejki M4x20 6szt. oraz wkręty 12szt. do montażu
Przeznaczona jest do obudowy AWO630

W magazynie
4,99 zł

4,06 zł netto exc. TAX

Ilość:

Blacha montażowa AWO630PLO PULSAR

(0)
| Kod produktu: 02117

W komplecie śruby montażowe 4szt

W magazynie
27,68 zł

22,50 zł netto exc. TAX

Ilość:

Blacha montażowa RADIN PULSAR

(0)
| Kod produktu: 01682

W komplecie 4 śruby M6 oraz koszyki
Zastosowanie: do wewnątrz, IP20

Magazyn zewnętrzny
66,42 zł

54,00 zł netto exc. TAX

Ilość:

Cokół RAC1610 PULSAR

(0)
| Kod produktu: 01607

W komplecie 4 śruby M12 (imbus) plus podkładki

Magazyn zewnętrzny
263,22 zł

214,00 zł netto exc. TAX

Ilość:

Cokół RAC166 PULSAR

(0)
| Kod produktu: 01605

W komplecie 4 śruby M12 (imbus), podkładki

Magazyn zewnętrzny
217,71 zł

177,00 zł netto exc. TAX

Ilość:

Cokół RAC168M PULSAR

(0)
| Kod produktu: 25642

Wysokość: 100mm

Magazyn zewnętrzny
403,44 zł

328,00 zł netto exc. TAX

Ilość:

Cokół RAC1810 PULSAR

(0)
| Kod produktu: 01610

W komplecie 4 śruby M12 (imbus), podkładki

Magazyn zewnętrzny
287,82 zł

234,00 zł netto exc. TAX

Ilość:

Cokół RAC188 PULSAR

(0)
| Kod produktu: 01608

W komplecie 4 śruby M12 (imbus), podkładki

Magazyn zewnętrzny
263,22 zł

214,00 zł netto exc. TAX

Ilość:

Dławnica izolacyjna ML145 PULSAR

(0)
| Kod produktu: 02168

Warunki pracy: II klasa środowiskowa
Certyfikaty, deklaracje: RoHS

W magazynie
3,57 zł

2,90 zł netto exc. TAX

Ilość:

Dławnica izolacyjna ML146 PULSAR

(0)
| Kod produktu: 02166

Warunki pracy: II klasa środowiskowa
Certyfikaty, deklaracje: RoHS

Magazyn zewnętrzny
2,46 zł

2,00 zł netto exc. TAX

Ilość:

Dławnica izolacyjna ML147 PULSAR

(0)
| Kod produktu: 02167

Warunki pracy: II klasa środowiskowa
Certyfikaty, deklaracje: RoHS
Wykonanie: ABS, IP68

Magazyn zewnętrzny
2,83 zł

2,30 zł netto exc. TAX

Ilość:

Dławnica prosta ARAP16P PULSAR

(0)
| Kod produktu: 01340

W zestawie uszczelka z nakrętką
Dławnica prosta fi 16mm

Magazyn zewnętrzny
36,90 zł

30,00 zł netto exc. TAX

Ilość:

Dławnica prosta ARAP21P PULSAR

(0)
| Kod produktu: 01343

W zestawie uszczelka z nakrętką
Prosta fi 21mm

Magazyn zewnętrzny
46,74 zł

38,00 zł netto exc. TAX

Ilość:

Extender EXT-POE1 PULSAR

(0)
| Kod produktu: 16804

Zakres napięcia wejściowego 44÷57VDC
Zasilanie ze switcha PoE
Wejście PoE IN zgodne ze standardem IEEE802.3af/at
Wejście PoE OUT zgodne ze standardem IEEE802.3af
Sygnalizacja optyczna stanu pracy

Magazyn zewnętrzny
105,78 zł

86,00 zł netto exc. TAX

Ilość:

Extender EXT-POE1H PULSAR

(0)
| Kod produktu: 17708

Zakres napięcia wejściowego 44-57VDC
Zasilanie ze switcha PoE
Obudowa hermetyczna IP56

Magazyn zewnętrzny
195,57 zł

159,00 zł netto exc. TAX

Ilość:

Extender EXT-POE2 PULSAR

(0)
| Kod produktu: 16805

Zakres napięcia wejściowego 44 do 57VDC
Zasilanie ze switcha PoE
Sygnalizacja optyczna stanu pracy
Przeznaczony do pracy w sieciach 10/100Mb/s

Magazyn zewnętrzny
131,61 zł

107,00 zł netto exc. TAX

Ilość:

Extender EXT-POE2H PULSAR

(0)
| Kod produktu: 17709

Zakres napięcia wejściowego 44-57VDC
Zasilanie ze switcha PoE
Obudowa hermetyczna IP56

Magazyn zewnętrzny
222,63 zł

181,00 zł netto exc. TAX

Ilość:

Extender EXT-POE3 PULSAR

(0)
| Kod produktu: 17711

Zakres napięcia wejściowego 44-57VDC
Zasilanie ze switcha PoE
Warunki pracy II klasa środowiskowa

Magazyn zewnętrzny
131,61 zł

107,00 zł netto exc. TAX

Ilość: