Urządzenia do transmisji światłowodowej

Urządzenia do transmisji światłowodowej

Adapter światłowodowy SC/APC-1SM PULSAR

(0)

| Kod produktu: 17704

adapter do złącz pojedynczych SC/APC single-mode
ferulla ceramiczna (czoło ferruli spolerowane pod kątem 8 stopni)
mocowanie: mechanizm zatrzaskowy i połączenie śrubowe
pasuje do większości przełącznic, krosownic światłowodowych
wysoka jakość materiał

W magazynie
3,57 zł

2,90 zł netto

Ilość:

Adapter światłowodowy SC/APC-1SM-K PULSAR

(0)

| Kod produktu: 17705

adapter do złącz pojedynczych SC/APC single-mode w module keystone
ferulla ceramiczna (czoło ferruli spolerowane pod kątem 8 stopni)
mocowanie: mechanizm zatrzaskowy
pasuje do większości przełącznic, krosownic światłowodowych
wysoka jakość materiału

W magazynie
4,67 zł

3,80 zł netto

Ilość:

Adapter światłowodowy SC/APC-2SM PULSAR

(0)

| Kod produktu: 17706

adapter do złącz podwójnych (duplex) SC/APC single-mode
ferulla ceramiczna (czoło ferruli spolerowane pod kątem 8 stopni)
mocowanie: mechanizm zatrzaskowy i połączenie śrubowe
pasuje do większości przełącznic, krosownic światłowodowych

W magazynie
3,22 zł

2,62 zł netto

Ilość:

Media konwerter M-203G ULTIMODE

(0)

| Kod produktu: 07501

1 port Ethernet 10/100/1000 Mb/s na RJ-45
Duża odległość transmisji - 20 km
Transmisja przez dwa światłowody jednomodowe
Diody LED wskazujące poprawność działania urządzenia
Bardzo łatwa instalacja (plug and play)

Magazyn zewnętrzny
157,44 zł

128,00 zł netto

Ilość:

Media konwerter M-207G

(0)

| Kod produktu: 07472

1 port Ethernet 10/100/1000 Mb/s na RJ-45
duża odległość transmisji - 20 km
transmisja przez jedno włókno światłowodowe jednomodowe (WDM)
diody LED wskazujące poprawność działania urządzenia
bardzo łatwa instalacja (plug and play)

Magazyn zewnętrzny
559,65 zł

455,00 zł netto

Ilość:

Media konwerter M-207M ULTIMODE

(0)

| Kod produktu: 01311

1 port Ethernet 10/100 Mb/s na RJ-45
Duża odległość transmisji - 20 km
Transmisja przez jedno włókno światłowodowe jednomodowe (WDM)
Diody LED wskazujące poprawność działania urządzenia
Bardzo łatwa instalacja (plug and play)

Magazyn zewnętrzny
205,41 zł

167,00 zł netto

Ilość:

Media konwerter MC110CS TP-LINK

(0)

| Kod produktu: 08303

Zgodność ze standardami 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX
Funkcje Link Fault Passthrough oraz Far End Fault
Przełączanie trybów pełnego i pół dupleksu dla portu FX
Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20km

Ostatnie sztuki w magazynie
104,46 zł

84,93 zł netto

Ilość:

Media konwerter MC111CS TP-LINK

(0)

| Kod produktu: 08308

Automatyczna negocjacja szybkości połączenia (10/100Mb/s)
Przełączanie trybów pełnego i pół dupleksu dla portu FX
Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20-60km
Zgodność ze standardami 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX
SM - Single Mode

Magazyn zewnętrzny
100,66 zł

81,84 zł netto

Ilość:

Media konwerter MC112CS TP-LINK

(0)

| Kod produktu: 08310

Automatyczna negocjacja szybkości połączenia (10/100Mb/s)
Przełączanie trybów pełnego i pół dupleksu dla portu FX
Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20-60km
Zgodność ze standardami 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX
SM - Single Mode

Magazyn zewnętrzny

Media konwerter MC210CS TP-LINK

(0)

| Kod produktu: 08304

1 port RJ45 o prędkości 10/100/1000Mb/s z autonegocjacją i obsługą Auto-MDI/MDIX
Zgodność ze standardami IEEE 802.3ab oraz IEEE 802.3z
Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 15km

Magazyn zewnętrzny
124,34 zł

101,09 zł netto

Ilość:

Media konwerter MC220L TP-LINK

(0)

| Kod produktu: 08315

1 port RJ45 o prędkości 10/100/1000Mb/s
Zgodność ze standardami IEEE 802.3ab oraz IEEE 802.3z
Port FX obsługuje podłączenie hot-swap
Maksymalny zasięg transmisji zależy od stosowanego modułu SFP

Magazyn zewnętrzny
68,09 zł

55,36 zł netto

Ilość:

Media konwerter OVH-8D/SC

(0)

| Kod produktu: 15345

Standard: AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL
Zasięg transmisji: 20km - Włókno jednomodowe
Długość fali optycznej: 1310 / 1550nm
Zasilanie: 5V DC / 3.0A (zasilacz w komplecie)

Magazyn zewnętrzny
1 533,07 zł

1 246,40 zł netto

Ilość:

Moduł SFP multimode GBIC-102 PULSAR

(0)

| Kod produktu: 14769

Typ światłowodu: wielomodowy / multimode
Prędkość transmisji: 1,25 Gb/s
Zasięg transmisji: do 2km
Typ złączy: LC
Długość fali Tx: 1310 nm
Długość fali Rx: 1310 nm
Zasilanie: DC 3,3V (zasilanie z portu SFP)

Magazyn zewnętrzny
62,73 zł

51,00 zł netto

Ilość:

Moduł SFP single-mode GBIC-101 PULSAR

(0)

| Kod produktu: 14768

obsługiwany światłowód - jednomodowy (single-mode)
transmisja po dwóch włóknach
zasięg transmisji do 20km
typ złączy optycznych - 2 x LC

Ostatnie sztuki w magazynie
62,73 zł

51,00 zł netto

Ilość:

Moduł SFP single-mode GBIC-103 PULSAR

(0)

| Kod produktu: 14770

Typ światłowodu: jednomodowy / single-mode
Prędkość transmisji: 1,25 Gb/s
Zasięg transmisji: do 20km
Typ złączy: SC
Długość fali Tx: 1310 nm
Długość fali Rx: 1550 nm
Zasilanie: DC 3,3V (zasilanie z portu SFP)

W magazynie
59,04 zł

48,00 zł netto

Ilość:

Moduł SFP single-mode GBIC-104 PULSAR

(0)

| Kod produktu: 14771

Typ światłowodu: jednomodowy / single-mode
Prędkość transmisji: 1,25 Gb/s
Zasięg transmisji: do 20km
Typ złączy: SC
Długość fali Tx: 1550 nm
Długość fali Rx: 1310 nm
Zasilanie: DC 3,3V (zasilanie z portu SFP)

W magazynie
86,10 zł

70,00 zł netto

Ilość:

Moduł SFP single-mode GBIC-105 PULSAR

(0)

| Kod produktu: 14772

Typ światłowodu: jednomodowy / single-mode
Prędkość transmisji: 1,25 Gb/s
Zasięg transmisji: do 20km
Typ złączy: LC
Długość fali Tx: 1310 nm
Długość fali Rx: 1550 nm
Zasilanie: DC 3,3V (zasilanie z portu SFP)

W magazynie
59,04 zł

48,00 zł netto

Ilość:

Moduł SFP single-mode GBIC-106 PULSAR

(0)

| Kod produktu: 14773

Typ światłowodu: jednomodowy / single-mode
Prędkość transmisji: 1,25 Gb/s
Zasięg transmisji: do 20km
Typ złączy: LC
Długość fali Tx: 1550 nm
Długość fali Rx: 1310 nm
Zasilanie: DC 3,3V (zasilanie z portu SFP)

W magazynie
86,10 zł

70,00 zł netto

Ilość:

Obudowa media konwerterów TL-MC1400 TP-LINK

(0)

| Kod produktu: 08319

Umożliwia zamontowanie 14 media konwerterów
Możliwy montaż w szafach 19", 2U
Izolacja elektryczna każdego wejścia na konwertery
Zabezpieczenie nadnapięciowe i nadprądowe

Magazyn zewnętrzny
781,27 zł

635,18 zł netto

Ilość: